Firma R-TECH specjalizuje się w cięciu betonu i w wierceniu w betonie. Działamy w regionie miast: Toruń, Bydgoszcz, Gdańsk, Gdynia, Elbląg, Olsztyn, Inowrocław i okolicach.
w pracy wiercenie betonu

Specjalistyczne  usługi wiercenia:

 • wiercenie od spodu stropu otworów rdzeniowych w przypadku braku dostępu,
 • wiercenie w stropodachu od spodu otworów rdzeniowych bez demontażu (otwierania ) izolacji dachowej,
 • wiercenie otworów w murach oporowych pod mikropale,
 • wiercenia o dużych długościach / głębokościach, 
 • wiercenie pod systemy naprawcze,
  • pręty sprężające, 
  • uwalnianie belek źle osadzonych i zabetonowanych w robustach,
  • uwalnianie pali,

Firma R-TECH oferuje wiercenie otworów rdzeniowych w betonie, betonie zbrojonym, żelbetonie, asfalcie, cegle, kamieniu i innych materiałach budowlanych w technologii na mokro i sucho.

Posiadamy niezbędną wiedzę, praktykę i urządzenia do wykonywania wierceń na wymiar, głębokość i pod dowolnym kątem.

Realizacja zleceń dla wszelkich prac instalacyjnych w budownictwie, montażu przepustów, złączy słupów, barierek, kotew, pobierania próbek betonowych do analizy.

Zapewniamy, że oferowane przez nas wiercenie w betonie spełni wszystkie oczekiwania jakie stawia przed nami współczesne budownictwo.

Wykonujemy wiercenie otworów rdzeniowych w różnego rodzaju podłożach, betonie, żelbetonie, zbrojonym betonie, asfalcie, cegle oraz w innych materiałach stosowanych w budownictwie w technologii na sucho lub na mokro ograniczając pylenie z wiercenia do minimum. Otwory wykonujemy w pionie, poziomie, pod różnymi kątami na dowolną głębokość przy użyciu specjalnych przedłużek. W zależności od potrzeb realizujemy je dla wszystkich instalacji w budownictwie, w montażu przepustów, kotew (wklejanych, rozprężnych, przelotowych), wiercenia otworów cylindrycznych, pod kotwy, złączy słupów, barierek czy pobierania próbek betonowych do analizy. Osiągalny zakres prac obejmuje różne średnicę wierceń dostosowanych bezpośrednio do założonego zadania. Wiercenie w betonie techniką diamentową to bezpyłowe i bez wstrząsowe wykonanie precyzyjnych otworów o średnicy zadanej przez kontrahenta. Niski poziom hałasu podczas wiercenia połączony z precyzją parametrów obróbczych daje wysoką jakość obrabianej powierzchni. Wiercenie w betonie z wykorzystaniem techniki diamentowej znalazły zastosowanie głównie przy wykonywaniu instalacji grzewczych, klimatyzacyjnych, wentylacyjnych, elektrycznych i sanitarnych.