R-TECH jako firma specjalizująca się w wykonywaniu różnorodnego zakresu prac związanych z cięciem betonu kładzie wysoki nacisk na jakość, czas i bezpieczeństwo świadczonej usługi. Wsparciem w naszych działaniach są wysokiej jakości wyspecjalizowane urządzenia tnące, których szeroka gama pozwala na sprostanie oczekiwaniom inwestora.

Jesteśmy przekonani że nasze doświadczenie pozwala na oferowanie cięcia betonu na najwyższym poziomie.

Specyfikacja:

  • Przecinanie ścian, stropów, fundamentów, posadzek, schodów itp. płyt betonowych włącznie ze zbrojeniem.

  • Wykonujemy otwory okienne, otworowanie pod instalacje wentylacyjne i sanitarne, dylatacje bruzdy pod instalacje elektryczne wodno-kanalizacyjne i c.o. cięcia korekcyjne.

cięcie ściany betonowej
Firma R-TECH specjalizuje się w cięciu betonu i w wierceniu w betonie. Działamy w regionie miast: Toruń, Bydgoszcz, Gdańsk, Gdynia, Elbląg, Olsztyn, Inowrocław i okolicach.

Cięcie betonu jest podstawą naszej działalności  którą wykonujemy piłami jezdnymi elektrycznymi lub spalinowymi  o dużej głębokości cięcia dzięki zastosowaniu tarcz diamentowych dużej średnicy tniemy posadzki o grubościach dochodzących do 45 cm. Stosujemy lekki sprzęt łatwy w montażu i demontażu. Tym samym swobodnie przemieszczamy się ze sprzętem po terenie budowy. Mamy niezbędną wiedzę i urządzenia do wycinania posadzek, kanałów lub bruzd po kablach elektrycznych czy rurach instalacyjnych.  Stosujemy cięcia dylatacji , skośne lub korekcyjne. Usuwamy bezpyłowo powierzchnię posadzki co stanowi alternatywę do kucia i burzenia powszechnie stosowanego.  Krawędzie cięcia są równe, gładkie i dają możliwość bezkolizyjnego połączenia starych nawierzchni z nowymi.

Poszerzanie otworów drzwiowych, okiennych oraz szachtów instalacyjnych i windowych wykonujemy przy użyciu ręcznych pił diamentowych. Tego typu piły świetnie spisują się w miejscach trudno dostępnych a ich parametry pozwalają na cięcie betonu nawet do grubości 40 cm.

Technologia jaką dysponujemy pozwala nam na wykonanie danej pacy na najwyższym poziomie. Wycinanie stropów, ścian czy schodów piłami ściennymi nie stanowi dla nas problemu. Krawędzie i cięte powierzchnie w systemie bezpyłowego cięcia i wiercenia są równe i gładkie dzięki specjalnemu systemowi chłodzenia wodą tarcz i wierteł diamentowych.

Tniemy konstrukcje wzmacniane metalem, kamieniem, cegłą, betonem i żelbetonem, również bez znaczenia na to czy cięte są w pionie czy poziomie, są w zasięgu działań naszej firmy.